EL NIDO, PALAWAN, FILIPINY

EL NIDO, PALAWAN, FILIPINY

 

El Nido jest małym, nadmorskim miasteczkiem w północnej części dziewiczej wyspy Palawan. Każdego roku miasteczko przyciąga turystów z całego świata dając im dostęp do przepięknego archipelagu wysp Bacuit. Każdego dnia podróżni mają szansę dołączyć do jednej ze zorganizowanych wycieczek i wyruszyć w świat niezwykłych, białych plaż na bezludnych wyspach, błękitnych lagun i kolorowego świata podwodnego.  Pływanie i nurkowanie z rurką i maską w ciepłych wodach zatoki Bacuit pozostawia niezapomniane wrażenia. Plaże otoczone są zwykle niesamowitymi krasowymi klifami, które tworzą niezliczoną ilość malowniczych zatoczek. Podczas każdej z wycieczek, załoga łodzi przygotowuje lunch ze świeżych owoców morza, ryb, warzyw i soczystych, świeżych owoców, którym można delektować się na plaży w cieniu palm. Istnieje również możliwość wynajęcia łodzi lub kajaka tylko dla siebie i leniwego relaksu pośród wybranych przez siebie wysp i zatoczek.

Bezsprzecznie uważamy, że jest to jedno z najpiękniejszych miejsc na świecie!

 

Polecamy film ukazujący rajskie okolice El Nido:

 

PROPOZYCJA WYCIECZKI

 

3-4 DNIOWA WYCIECZKA DO EL NIDO

Przylot do Puerto Princesa na wyspie Palawan i przejazd do El Nido (6-7h) lub przylot bezpośrednio do El Nido z Manili (mała, prywatna linia lotnicza). Zakwaterowanie w wybranych hotelu lub w bungalowach na pobliskich wyspach.

Kilkudniowy relaks na przepięknych plażach i lagunach z bajecznymi widokami na wyrastające z wody klify zatoki Bacuit (kilka tras różnych wycieczek)

Transfer powrotny na lotnisko w El Nido lub Puerto Princesa i przelot do kolejnego punktu wycieczki.