REJS LUKSUSOWYM STATKIEM, KOMODO, INDONEZJA

REJS LUKSUSOWYM STATKIEM, KOMODO, INDONEZJA

 

Park Narodowy Komodo, znajdujący się na terenie Indonezji został utworzony w 1980 roku i stanowi schronienie dla endemicznego gatunku – warana z Komodo, będącego największą jaszczurką na świecie. Od 1991 roku park znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Największe wyspy wchodzące w skład Parku Narodowego to wyspy archipelagu Małych Wysp Sundajskich – Komodo oraz Rinca, oblewane od północy wodami morza Flores.

Odwiedzający wyspy mają szansę zobaczyć warany w ich naturalnym środowisku, przemierzając wyspę pod przewodnictwem wykwalifikowanego miejscowego rangera. Szacuje się, że obecnie na wolności żyje w rejonie parku ok 6000 waranów. Poza tym na wyspach można spotkać również jelenie, małpy, bawoły błotne, dzikie świnie oraz wiele gatunków egzotycznych ptaków.

W okolicach wysp Komodo oraz Rinca znajduje się wiele bajecznych zatok oraz małych bezludnych wysp, wokoło których rozciągają się przepiękne rafy koralowe, które można podziwiać podczas nurkowania z rurką lub butlą.

 

PROPOZYCJA WYCIECZKI

 

KILKUDNIOWY RELAKS NA LUKSUSOWYM JACHTCIE W PARKU NARODOWYM KOMODO

Poranny samolot np. z Bali na wyspę Flores do portowego miasteczka Labuan Bajo. Transfer z lotniska do portu i zakwaterowanie na luksusowym jachcie.

Czarter jachtu jest całkowicie prywatny (max 15 osób) – brak innych gości na pokładzie poza załogą. Prywatny czarter umożliwia postój na dowolnie wybranych bezludnych wyspach, malowniczych plażach i lazurowych zatoczkach. Trekkingi po wyspach i nurkowania z rurką i maską na rafach odbywają się według Waszego uznania. Istnieje możliwość trekkingu na Komodo i Rince i obserwacja słynnych waranów z Komodo.

Na jachcie znajduje się profesjonalny instruktor nurkowania, dzięki czemu dla gości dostępna jest możliwość nieograniczonego nurkowania z butlą na rafach koralowych. Dostępne są również usługi nieograniczonego masażu. Możliwość korzystania ze sportów wodnych i sprzętów dostępnych na pokładzie: wake-boarding, kajaki, deska z wiosłem, ponton, motorówki, a także korzystania ze sprzętu do łowienia ryb.

Jacht oferuje wyżywienie w formie all-inlusive: śniadania, obiady, kolacje (np. na plaży w formie kolacji BBQ), przekąski, lody, kawa, herbata, woda, napoje gazowane i niegazowane, piwo, napoje alkoholowe, wino.

Powrót do Labuan Bajo ostatniego dnia rejsu i wylot do kolejnego punktu wycieczki.

Zdjęcia jachtu oraz proponowane ceny pakietów ->